Форум МТ "ПОЛУМ’Я ЧЕСТІ"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум МТ "ПОЛУМ’Я ЧЕСТІ" » громадська діяльність » Недільна школа


Недільна школа

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

"Полум’я" налагодило співпрацю із  недільною школою. Відтепер кожен може почерпнути для себе частинку істини...
Відповідальним за співпрацю призначається Umbraticus (який і є її керівником). Саме тому цю тему вестиме він.

2

Недільна школа призначена власне для вивчення Слова Божого нашою молоддю, адже християнська віра є віра жива.
Вона не належить до структури товариства, адже вона не обмежується його членами, забезпечується власними джерелами і не визначена обов’язковою для відвідування членами товариства.
Також співпрацюватимемо з молодіжними християнськими братствами та цікавими людьми.

Це все була вступна офіційна частина...

3

В даний період часу (допоки нам сприяє час і погода) ми проводитимемо зустрічі на природі у "вільній атмосфері".

4

Перше заняття відбудеться 20.06.2010 о 13:30 в локації "Гордість вітчизняного автопрому".

5

Трошки змінилась локація. Тепер зустрінемось за столом, тим, що неподалік гаража Амадея.
Тепер переходим вже до самих занять....

6

Знову зміни.
Відтепер початок буде о 14:00. Зустрічатись будемо знову біля "гордості автопрому". Я радий зазначити, що ці зміни спричинені ростом нашої чисельності...

Пи. Си. Тільки як на другу годину, то на другу, а то блін...


Вы здесь » Форум МТ "ПОЛУМ’Я ЧЕСТІ" » громадська діяльність » Недільна школа