Форум МТ "ПОЛУМ’Я ЧЕСТІ"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум МТ "ПОЛУМ’Я ЧЕСТІ" » Архів » Установчі збори


Установчі збори

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

В цій темі будуть відображені офіційні положення товариства щодо Установчих зборів.
Тут ви зможете знайти відповідь на всі ваші запитання.

2

На порядок розгляду Установчими зборами винесено такі питання:

1.Визначення сутності, цілей і напрямків діяльності організації;
  1а. Визначення назви організації та символів організації;
2. Форма організації:
  - форма правління;
  - форма устрою;
  - форма режиму;
3.
  3а. Юридичне створення організації;
  3б. Розгляд положень і ухвалення проекту статутного документу;
4. Майнові питання, господарська діяльність і казна організації;
5. Процесуальне право організації.

3

Згідно з рішеннями І засідання Установчих зборів:
1. Під організацією слід розуміти Молодіжне товариство "Полум’я честі";
2. Владовідносини в товаристві здійснюються згідно з принципом законності та на демократичних засадах;
3. Символами товариства є меч, охоплений полум’ям (і відповідна нашивка) і прапор, який являє собою сукупність двох рівновеликих смуг вишневого (темно-червоного; зліва зверху) і золотого (жовтого; справа знизу) кольорів, розміщених по-діагоналі і розділених блакитною смужкою;
4. Товариство здійснює свою діяльність на засадах братерства, християнського та патріотичного духу, козацько-лицарської моралі, відстоюючи гідність імені "людина";
5. Для  забезпечення діяльності товариства передбачено створення статутних органів, які формуватимуться на принципах колегіальності, демократичності, підзвітності, безоплатності, законності, розподілу влад та ін.

(Всі рішення Установчих зборів підлягають протоколюванню і закріпленню в документації;
Вищевказані рішення вступили в силу із моменту прийняття (згідно із специфікою умов проведення Установчих зборів)).

4

Рішення ІІ-ІІІ засідань Установчих зборів:

<Рішення будуть оприлюднені дещо пізніше>

5

IV ЗБОРИ - УРОЧИСТІ ЗБОРИ!

Маю честь повідомити (хоча і трішки із запізненням), що згідно з рішеннями IV засідання, закріпленими у відповідних актах, "Полум’я честі" таки спалахнуло!!!

22.05.2010р.Б., напередодні великого свята П’ятидесятниці, було підписано Акт утворення організації що засвідчив сам факт єднання української молоді. Цій даті випало стати урочистою, святковою для товариства.

Тому варто (і хочеться) подякувати всім тим, хто як міг, наближав цей день.

Від цього часу перед нами відкривається новий горизонт можливостей, а також і нових перешкод, які, надіємось, ми з гідністю подолаємо.

І хочеться вірити, що ПОЛУМ’Я НЕ ЗГАСНЕ!!!...

6

УРА!!! :flag:
Завжди ваш...
Адмін.

7

Також варто сказати, що на цьому-таки засіданні було прийнято рішення створити комісію з питань підготовки проекту статуту молодіжного товариства "Полум’я честі". Склад комісії:
- AMADEY;
- Umbraticus;
- D!mk@.

8

Установчі збори (спеціальне засідання)

5-6 лютого 2011р. відбулось два взаємопов'язаних спеціальних засідання увстаовчих зборів.
Основною метою скликання зборів був перегляд і систематизація положень попередніх устаночих зборів, а також реформування раніше створених органів товариства з метою адаптації їх до реалій сьогодення.

Установчими зборами свалена нова система органів товариства.

- Введено посади: куратор, канцеляр, арбітр;
- реформовано Раду товариства: Генераьна Рада, що складається із осіб-глав структур товариства; в Генеральній Раді виділяється т. зв. Мала Рада (очолювана канцеляром);
- започатковано створення дисциплінарної гілки на чолі із арбітром;
- куратор - глава товариства; обирається Загальними зборами;
- канцеляр і арбітр призначаються Загальними зборами за поданням куратора.

Також розглянуто низку похідних питань.


Вы здесь » Форум МТ "ПОЛУМ’Я ЧЕСТІ" » Архів » Установчі збори