Сидять двоє гуцулів на полонині, тут один каже: - Дивисі ,дивисі, онде з тої скали альпініст полетів! О, щи єден! Гніздо в них там, чи шо?..

Одружився гуцул з гарною молоденькою москалькою… і ось після медового місяця його друзі-гуцули питають:
- Ну давай,розкажи про першу шлюбну ніч!
- Ну слухайте… так ось на третій день…
- Е нііі, зачекай! Нащо нам третій день? Ми тебе про першу шлюбну ніч питаємо…
- Ну так слухайте, на третій день вона…
- Та ну почекай, що ти все про третій та про третій! ти нам про перший розказуй!!!
- Та не перебивайте! так ось на третій день вона каже: “…пожалуйста, отпусти пописать!”

Пане, Ви чому свою сторінку на домен “ru” поставили?
- А що?
- Так то ж “Раша” - москалі!
- І треба ж мені такий сором ! А я думав, що “ru” - то Рідна Україна!

Два куми копають на городі велику яму. Підбігає маленький син одного з них:
- Тату, тату, а то ви яму для москаля копаєте?
Кум, загордившись, - другому:
- Ач, таке мале, а вже газда!

Зустрічаються двоє крокодилів:
— Ну, як полювання?
— Двох негрів з’їв, а ти?
— А я одного москаля.
— Брешеш, ану дихни…

Як буде по нашому:
  --извините,повторите пожалуйста,я не расслышал
-- Га ?

Гірське село в Карпатах...
У дворі під клуньов хазяїн розклав зброю. Протирає, змазує, любується...
Навколо крутиться синок. Очі розбігаються, руки чешуться...
Нарешті не витримує:
- Няньку, а дайте ми раз із кулемета стрiльнути!
- Пак добре! Стріляй...
Синок тисне на гашетку, на мушці клуня, забор, хлів... нарешті кури. Кури з істеричним кудкудаканням розбігаються, та кулі все рівно їх наздоганяють. Якийсь час над двором висить хмара диму, пороху, двір
посипаний пухом і пір'ям.
- А што, няню, файно? - гордо питає синок.
- Файно, синку.
- А мож іще гранату верти?
- Меч, синку.
Синок вибирає найбільшу і закидає в дерев'яний бударь. Через пару секунд гримить вибух, туалет підлітає метрів на п'ятнадцять, в дворі приземляються спочатку дошки, друзки, клаптики палаючої газети, останніми падуть дві жіночі папучі.
- А шо, няню, файно? - вже не дуже впевнено питає синок.
- Файно, синку - инак бисьме дустали фест уд мамки за кури...

Єден чоловік любив підглядати за жонами з сусідніх будинків у бінокль. Одного вечора він дуже довго спостерігав за одною файною жоною, як вона роздягалася й лягала спати. Вранці в нього задзвонив телефон і жіночий голос запитав: – Ти не видів, де’м учора калготи поклала?

Заходить обдовбаний наркоман у під’їзд за своїм другом. Бігає, бігає по всіх поверхах, ніяк не згадає, де той живе.На 5-ому поверсі звонить у звінок. Відчиняє бабка.
- А Цильо дома?
- Тут такий не жиє.
Зову бігає, бігає по під’їзду, вгору-вниз і потрапляє на той самий поверх і той самий дзвінок.
- А Цильо дома?
- Тут такий не жиє!
Знову ті ж двері.
- А Цильо дома?
- Тут такий не жиє!!!!
- Єдна ти, марго, всяде жиєш!!!

Два кума:
- Куме ти што такий побитий?
- Та повівим жоні на "Ти"
- Як то?
- Та вчора сь ме лягли у постіль а она мені каже, Петре ми давно з тобов любовю не занімалися. А я їй повів не ми, а ти.

Сидять три хлопи у "Кактусі". Вшиткі побиті на паздіря. Пішта каже:
- Василю ти што такий побитий!
Василь:
- Та маву жону Таню, і колисьми ся любили повівим їй Аня. Но та доставим. А ти Митре што такий побитий?
Дмитро:
Та маву жону Марію, ай пса Арію і колись ми ся любили з жонов повівим їй Арія. Но та доставим, бо казала што я зоофіл. А ти Пішто што такий побитий?
Степан:
- Та вчора сь ме сиділи за столом. отівим жоні повісти "Я тя люблю моя міла". А замість того уповів "Ти мені вшиткоє життя спортила, скотина!"

Отредактировано Romi4 (Среда, 24 марта, 2010г. 20:47:30)