Форум МТ "ПОЛУМ’Я ЧЕСТІ"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум МТ "ПОЛУМ’Я ЧЕСТІ" » Архів » Новини (до 07.03.2011)


Новини (до 07.03.2011)

Сообщений 31 страница 33 из 33

31

До уваги членів товариства пропонується ще одна патріотична акція

Акція "Урок державотворення:
70-річчя відновлення української державності"

У четвер, 30 червня о 9:00 у Львові на вул. Руській, 20 Учнівське братство розпочне акцію "Урок державотворення: 70-річчя відновлення української державності".

Під час акції учасники відновлення української державності у Львові, Перемишлі, Теребовлі, інших містах і селах Галичини розкажуть молоді про свій досвід державотворення у 1941 році і боротьби з німецькими окупантами.

Активісти Учнівського братства встановлять п'ятиметрові прапори України і прикріплять пам'ятні таблички на будинках,  де діяв і був арештований німцями уряд Я.Стецька, а також звідки оголосили по радіо Акт відновлення української держави. Учасники  акції та мешканці будинку, де розташоване обласне радіо підпишуться за його перейменування у радіовисильню імені Коновальця, як діяла там у 1941 році.

Конт. тел: 0931323122, 0980729030.

32

Привітання
Із днем Незалежності України!

Задумуючись над словами "незалежність", "Україна", "держава", важко однозначно усвідомити їх значення. Однак, сам факт того, що саме сьогодні, на уже двадцяту річницю Незалежності ми маємо шнс роздумувати над цим, шанс мати власні помилки і надії красномовно свідчить про те, що ці слова далеко не пустий звук.
Але не існує держави без громадян, як і громадян без держави не існує. Минуле, яке ми самі творили, майбутнє, шлях в яке прокладаєтся сяйвом наших мрій - все це привело нас туди де ми є, зробило нас собою. І лише, лише пам'ятаючи завжди хто ми, знайдемо шлях до величної мрії наших батьків і дідів - процвітаючої державності!..

33

Запали свічу!

Вознеси молитву до Бога!

Спомяни тих,
кому не дали торкнутися
надії на життя!

ПАМ'ЯТАЙ!
Це не повинно повторитися!
1932-1933


Вы здесь » Форум МТ "ПОЛУМ’Я ЧЕСТІ" » Архів » Новини (до 07.03.2011)